Modelowanie ciała, czyli jak pozbyć się tłuszczu?

Modelowanie ciała, czyli jak pozbyć się tłuszczu?

Niektóre kobiety wstydzą się swojego ciała. Przeglądają się w lustrze i widzą wszędzie fałdy tłuszczu. Na szczęście dzisiejsza technologia sprawia, że taki problem może zniknąć. Wystarczy udać się do jednej z nowoczesnych klinik medycyny estetycznej, jaką jest Say Wow!. Tam specjaliści wykonają np. zabieg coolsculpting. Na czym on polega i dlaczego warto z niego skorzystać?

Czas zamrozić te wstrętne komórki tłuszczowe

Zaglądając na stronę https://saywowclinic.pl/coolsculpting/, natrafimy na pewne hasło. Brzmi ono następująco: „wyszczuplanie przez zamrażanie”. Czy to w ogóle możliwe, czy jednak to tylko chwyt reklamowy, mający przyciągnąć jak najwięcej klientek? Okazuje się, że taka metoda jest faktycznie realna. Dzięki niej da się pozbyć nadmiaru tłuszczu z brzucha, bioder, pośladków, a nawet podbródka.

To bardzo zaawansowana, nowoczesna technologia. Stworzono ją po to, aby na trwałe i zaledwie w godzinę dokonać wyraźnej redukcji tkanki tłuszczowej. Dokładna nazwa tego zabiegu to Kriolipoliza CoolScultping. Z powodzeniem jest on stosowany na zachodzie, a od pewnego czasu również w naszym kraju.

Jak to wygląda w praktyce?

Na stronie kliniki Say Wow: https://saywowclinic.pl/coolsculpting/ dostępne są różne metody, które zapewnią lepszą sylwetkę. Ta opisywana w niniejszym tekście, choć brzmi tajemniczo i niepokojąco, to jednak intryguje. Jej popularność wzrasta z dnia na dzień. Nic dziwnego.

Jest to zabieg w pełni bezpieczny, przeprowadzany dość sprawnie i bez znieczulenia. Polega na niczym innym, jak na kontrolowanej ekspozycji tkanki tłuszczowej na zimno. Specjalista za pomocą odpowiedniego przyrządu dosłownie zamraża (uszkadza) komórki, aby te ostatecznie obumarły i zostały wydalone przez ludzki organizm.

Co ważne, nie ma mowy o żadnych naruszeniach pobliskich tkanek. Całość odbywa się precyzyjnie, bo nowoczesne głowice docierają w konkretne obszary i aplikują niską temperaturę. Zaletą takiego zabiegu wyszczuplającego jest bez wątpienia mały dyskomfort oraz duża efektywność. Wystarczą dwa cykle, aby po czterech miesiącach cieszyć się z niezwykłej, wymarzonej sylwetki

Wcześniejsza konsultacja

Oczywiście zanim kobieta borykająca się z otyłością uda się na tego typu zabieg do Warszawy lub Katowic, najpierw powinna wejść na: https://saywowclinic.pl/coolsculpting/. W zakładce kontakt znajdzie niezbędne informacje, w tym numer telefonu, adres e-mail i godziny otwarcia. Będzie mogła po wypełnieniu formularza skorzystać z bezpłatnej konsultacji i dowiedzieć się, czy na pewno nie ma żadnych przeciwwskazań do przeprowadzenia Coolsculptingu.