Zbliżające się wydarzenia w klubie „Stodoła”

Ten klub znajdujący się w rękach władz Politechniki Warszawskiej, ani trochę nie zwalnia i planuje kolejne wspaniałe wydarzenia, które gromadzą wielu fanów muzyki. Warto już teraz nabyć bilety online na wiele zbliżających się koncertów.

Najbliższe wydarzenia w „Stodole”

Klub „Stodoła” gromadzi wiele wspaniałych zespołów, które z pewnością spowodują, że mury klubu zapełnią się po brzegi. Oto zbliżające się wydarzenia, na które warto nabyć bilety przez Internet:Występ zespołu Ska-P. Zespół powstał w Hiszpanii w latach 90. Po powrocie na scenę wydał płytę, która zyskała duży rozgłos na całym świecie. Złożony jest z ośmiu osób, a teksty, wykonywane przez ten team związane są z różnymi problemami dotykającymi społeczeństwo, jak antyklerykalizm, prawa człowieka, prawa zwierząt czy legalizacja marihuany. Wśród najbardziej znanych płyt należy wymienić Eurosis, Planeta Eskorta, 99%

Grupa Happysad pojawiła się na rynku muzycznym w 2001 roku. Niemniej, wcześniej działali oni pod inną nazwą, czyli HCKF. Pierwsza płyta została wydana dopiero po trzech latach działalności i zyskała szerokie uznanie, szczególnie wśród publiczności. Ta płyta to „Zanim pójdę”. Grupa wielokrotnie pojawiała się na „Przystanku Woodstock”, a do dziś na koncie mają tysiące zagranych koncertów. Oczywiście bilety na koncert tej popularnej grupy są dostępne w bileterii online. Również na występ w klubie „Stodoła” – https://ticketclub.pl/miejsca/klub-stodola-warszawa-1/.

Katarzyna Nosowska. Ta utalentowana piosenkarka pojawiła się po raz pierwszy na polskiej scenie  muzycznej w 1989 roku. Długi czas pełniła rolę wokalistki znanej grupy Hey, a następnie zdecydowała się na solową karierę i pod swoim nazwiskiem wydała kilka wspaniałych płyt. W 2012 roku uzyskała aż sześć nominacji o Fryderyków. Katarzyna Nosowska dzięki zdolnościom muzycznym i ciekawym sposobem bycia została dyrektorem artystycznym projektu Męskie Granie. Okazało się, że ta wspaniała piosenkarka zdecydowała się wydać własną książkę , która ukazała się w w 2018 roku i nosiła tytuł „A ja żem powiedziała…”. Katarzyna Nosowska zaplanowała na ten rok ogromną ilość koncertów, w tym w „Stodole” , a bilety można kupić przez Internet.

To najciekawsze wydarzenia, które planowane są w najbliższym czasie w murach klubu „Stodoła”, aby poznać więcej wydarzeń i zarezerwować bilet online warto zajrzeć na stronę bileterii internetowej.