Rewitalizacja skóry i stymulacja produkcji kolagenu – Morpheus 8 Pro

Rewitalizacja skóry i stymulacja produkcji kolagenu – Morpheus 8 Pro

W dzisiejszych czasach mamy możliwość w pełni korzystać z nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Warto również w kategorii medycyny estetycznej skorzystać z możliwości, jakie dają innowacyjne urządzenia. Morpheus 8 Pro https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/ Inmode to rewelacyjna technologia upiększająca skórę i odbudowująca kolagen.

Skuteczny zabieg dzięki nowoczesnej technologii

Każda zmiana i niedoskonałość naszej skóry jest bardzo indywidualna, i wymaga specjalnego podejścia. Lekarz medycyny estetycznej po dokładnym zapoznaniu się z problemem i po jego zbadaniu decyduje, czy kwalifikujemy się do zabiegu. Jeżeli mamy zielone światło, warto skorzystać z radiofrekwencji mikroigłowej, czyli redukcji mankamentów za pomocą mikroigieł i prądu o częstotliwości radiowej. Taki zabieg pozwoli na pozbycie się wielu uciążliwych defektów urody.

Morpheus 8 Pro – specyfikacja aplikatora

Aplikator Morpheus 8 Pro przeznaczony jest do przeprowadzania profesjonalnych zabiegów upiększających. To, co odróżnia go od innych urządzeń tego typu, to unikalny przepływ prądy, ochrona przed przegrzaniem skóry oraz dostatecznie regulowana długość igły. Na https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/ odnajdziemy informacje na temat danego urządzenia przeznaczonego do zabiegów skórnych. Jego ściśle opracowany mechanizm działania sprawia, że prąd RF wywołuje ciepło w dokładnie sprecyzowanym miejscu, pobudzając skórę do produkcji kolagenu i elastyny – poprzez jej podgrzanie.

Rewitalizacja i stymulacja skóry dzięki Morpheus 8 Pro

Aplikator pozwala na redukcję przeróżnych mankamentów urody. Zabiegi mogą być przeprowadzane na powierzchni twarzy oraz całego ciała. Morpheus 8 Pro umożliwia, albowiem redukcję cellulitu, blizn czy bruzd w dowolnym miejscu na ciele. Poprawa napięcia skóry, redukcja rozszerzonych porów i zmarszczek, usuwanie blizn, przebarwień, rozstępów czy cellulitu to efekty urządzenia Morpheus 8 Pro. Wśród przeciwwskazań są choroby nowotworowe, rozrusznik serca, ciąża i laktacja oraz stany zapalne skóry i żylaki w miejscu zabiegu.