Czym zajmuje się firma Multicomfort sp.zo.o?

Czym zajmuje się firma Multicomfort sp.zo.o?

Multicomfort sp.zo.o to polska firma, która zajmuje się produkcją domów z prefabrykatów, domów szkieletowych, a także domów pasywnych, które mają niskie koszty ogrzewania. Firma ta słynie z tego, że przy produkcji prefabrykatów używa najnowszych technologii i maszyn sprowadzanych z Niemiec i Szwecji. Domy powstają w ciągu trzech miesięcy i mają aż 30 lat gwarancji.

Co to są domy prefabrykowane?

Domy prefabrykowane powstają z elementów produkowanych w halach, a nie na placu budowy. Są to ściany, stropy i więźba dachowa. Rozwiązania takie są zdecydowanie lepsze niż tradycyjna budowa, ponieważ znacznie przyśpieszają budowę domu, a na proces produkcji nie wpływają niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz i śnieg. Produkcja prefabrykatów trwa od kilku do kilkunastu dni, a ich montaż to kilka godzin intensywnej pracy. Wszystkie elementy wykonane są bardzo starannie, z dbałością o szczegóły, a to znacznie ułatwia ich montaż. Takie rozwiązania zyskują sobie coraz więcej klientów.

Zalety domów pasywnych i energooszczędnych produkowanych przez Multicomfort sp.zo.o

Domy energooszczędne to miejsca doskonale izolowane. Dzięki temu uzyskuje się niskie koszty ogrzewania. Podobnie domy pasywne, szkieletowe, które jako pierwsze w Polsce zyskały Certyfikat Domów Pasywnych Darmstad.Domy pasywne i energooszczędne cieszą się dużą popularnością z kilku względów. Po pierwsze generują one niskie koszty utrzymania, ze względu na małe zapotrzebowanie energetyczne. Domy takie są również wyjątkowo wygodne i funkcjonalne ze względu na szkieletowe, drewniane konstrukcje. Budynki takie doskonale współpracują z wszelkimi systemami wentylacji mechanicznej, pompami ciepła i fotowoltaiką. Domy pasywne od energooszczędnych różnią się głównie zapotrzebowaniem energetycznym.Zainteresowanie tego typu domami ciągle wzrasta. Zlecając budowę któregoś z nich, warto postawić na specjalistę w tej branży, a taki na pewno jest Multiform sp.zo.o. Wszystkie domy można obejrzeć na stronie https://www.multicomfort.pl/.