Profesjonalne zamykanie naczynek w Katowicach

Profesjonalne zamykanie naczynek w Katowicach

Popękane i rozszerzone naczynka to nieestetyczny defekt, który spędza sen z powiek przede wszystkim kobietom – mogą one pojawić się wielu miejscach na ciele, ale to właśnie na widoczne naczynka na twarzy przysparzają najwięcej problemów. Sposobem na ten kłopotliwy defekt jest zamykanie naczynek w Katowicach.

Cera z widocznymi naczynkami

Rozszerzone i popękane naczynka widoczne są w postaci cienkich, ciemnoróżowych nitek na skórze i przypominają na pierwszy rzut oka pajęczynę, dlatego nazwane są również pajączkami. Mogą one pojawić się z różnych przyczyn, np. w wyniku intensywnego opalania, przyjmowania niektórych leków lub nawet w wyniku nieodpowiedniej pielęgnacji skóry wrażliwej.

Choć zazwyczaj nie niosą one poważnych konsekwencji zdrowotnych, to jednak są defektem estetycznym, z którym nie można sobie poradzić za pomocą dostępnych w drogeriach czy aptekach preparatów – można co najwyżej zamaskować je za pomocą makijażu. Dlatego właśnie medycyna estetyczna znalazła sposób na zaradzenie temu problemowi i jest to zamykanie naczynek Katowice.

Na czym polega zabieg zamykania naczynek w Katowicach?

Zamykanie naczynek Katowice to zabieg medycyny estetycznej, który polega na skierowaniu na rozszerzone i popękane naczynka światła lasera, w wyniku czego widoczne, nieestetyczne pajączki wchłaniają się i stają się niewidoczne. W ten sposób można zamknąć pajączki na twarzy oraz innych częściach ciała.

Rodzaj lasera dobiera się zawsze indywidualnie dla każdego pacjenta, a każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją. Dzięki temu zamykanie naczynek w Katowicach przynosi bardzo dobre efekty.

Jak długo trwa zabieg usuwania naczynek?

Zamykanie naczynek w Katowicach to zabieg całkowicie bezpieczny i mało inwazyjny – trwa zazwyczaj około 20 minut, a przynosi widoczne i trwałe rezultaty.

Każdy tego rodzaju zabieg przeprowadzany jest przez doświadczonych i posiadających odpowiednie kwalifikacje specjalistów, a także na nowoczesnym i profesjonalnym sprzęcie, co widoczne jest przede wszystkim w poprawie wyglądu skóry.