Men Expert od L’Oréal – najlepszy antyperspirant o długotrwałym działaniu

Men Expert od L’Oréal - najlepszy antyperspirant o długotrwałym działaniu

Wielu mężczyzn ilość używanych przez siebie kosmetyków stara się redukować do minimum. Nic więc dziwnego, że w przypadku tych, po które sięgają oni na co dzień, najważniejsza okazuje się ich wysoka jakość – skuteczność i trwałość. Co ma więc na swojej półce z kosmetykami przeciętny mężczyzna? Zazwyczaj są to produkty do golenia oraz dobry antyperspirant. Szczególnie ten ostatni powinien być niezawodny i sprawdzać się w każdej sytuacji. Doskonale zdają sobie z tego sprawę producenci męskich kosmetyków, dlatego na rynku co jakiś czas pojawiają się interesujące nowości. Jednej z nich przyjrzymy się w tym artykule – to antyperspirant Men Expert od L’Oréal.

Antyperspirant Men Expert – seria antyperspirantów dla profesjonalistów

Przede wszystkim warto sobie uświadomić, że nazwa Men Expert odnosi się do całej serii antyperspirantów dla mężczyzn, z których każdy wyróżnia się specjalną formułą dostosowaną do konkretnego problemu. W linii Men Expert pojawiają się więc:

  • Antyperspirant Men Expert Carbon Protect. Jego formuła wykorzystuje aktywny węgiel wykazujący silne właściwości absorpcyjnie. Dzięki temu zapewnia pełną ochronę przed poceniem się, nieprzyjemnym zapachem oraz białymi i żółtymi plamami na ubraniach. Działa do 48h.
  • Antyperspirant Men Expert Cool Power. Zastosowana w tych kosmetykach technologia Cryo Caps sprawia, że zawarte w nich ultra-świeże cząsteczki aktywowane są w sytuacjach kryzysowych – np. w przypadku nagłych uderzeń gorąca czy w stresujących sytuacjach. Pomaga to skutecznie wychwytywać pot i nieprzyjemny zapach przez 48h od aplikacji. Dodatkowe odświeżenie zapewnia dodatek mentolu.
  • Antyperspirant Men Expert Invincible. To prawdziwy twardziel – za sprawą aktywnych mikrokapsułek i zawartości wysoce absorbującej soli cynku skutecznie absorbuje pot aż przez 96h od zastosowania. Gwarantuje uczucie suchości i świeżości, wchłaniając przykry zapach i nadmiar sebum.
  • Antyperspirant Men Expert Shirt Protect. Jego ochronna formuła powstała z myślą o mężczyznach, którzy nie mogą sobie pozwolić na wpadki i plamy na koszuli. Aktywne mikrokapsułki redukują pocenie się, dzięki czemu znacznie obniżają ryzyko powstawania białych i żółtych plam na ubraniach oraz zapobiegają sztywnieniu materiału w kontakcie z antyperspirantem.
  • Antyperspirant Men Expert Therm Resist. To specjalista od ekstremalnych sytuacji, który dzięki technologii Ceramic System zapewnia  ochronę przed poceniem się nawet w temperaturze 45 st. C. Nieważne więc, czy jedziesz na konferencję do Dubaju czy po prostu w Twoim biurze szwankuje klimatyzacja – jesteś bezpieczny.

Antyperspirant Men Expert – zawsze pod ręką

Każdą gamę tworzą dwa kosmetyki – antyperspirant w aerozolu oraz w kulce (technologia kulki XXL dla większego komfortu użytkowania). Nasi testerzy potwierdzają, że ich największą zaletą jest wysoka skuteczność i naprawdę imponująca trwałość, która idealnie sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na wyjazdach służbowych czy na wakacjach – nie wyłączając stresujących momentów. Wybierz formułę, która najbardziej odpowiada Twojemu stylowi życia, i zapomnij o pocie!