Przełom w technologii odmładzania skóry – Morpheus 8 Pro

Przełom w technologii odmładzania skóry – Morpheus 8 Pro

Nowoczesne rozwiązania technologiczne dają nam możliwość skutecznej redukcji wielu problemów w zakresie medycyny estetycznej. W kosmetologii stosuje się wiele technologii mających na celu odmłodzenie skóry. Radiofrekwencja mikroigłowa pobudza skórę do produkcji kolagenu i elastyny w bezpieczny sposób. Dowiedz się, na czym polega zabieg RF.

Małoinwazyjny zabieg przebudowy kolagenu

Pobudzenie skóry do wytwarzania kolagenu i elastyny zapewnia jej odbudowę i poprawę wielu czynników. Znikają zmarszczki, poprawia się napięcie skóry i jej koloryt. Radiofrekwencja mikroigłowa polega na emisji prądu o zmiennym natężeniu przez elektrodę i wprowadzeniu go pod skórę za pomocą mikroigieł. Precyzyjne igły umożliwiają dotarcie do odpowiedniego miejsca problemu.

Jak działa Morpheus 8 Pro i co go wyróżnia?

Urządzenie przeznaczone do odmładzania skóry https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/ posiada nowoczesną technologię. To, co odróżnia go od innych urządzeń to mechanizm działania, optymalne natężenie prądu i precyzyjna regulacja igieł. W Morpheus 8 Pro elektroda znajduje się na skórze, a nie w niej. Mikroigły docierają pod skórę, a następnie emitują prąd o radiowej frekwencji – nie ma ryzyka oparzeń naskórka.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg radiofrekwencji?

Zabiegi z wykorzystaniem radiofrekwencji mikroigłowej przeznaczone są dla każdego, kto chce zredukować bądź wyeliminować niedoskonałości skóry – zarówno na twarzy, jak i na całym ciele. Aplikator Morpheus umożliwia redukcję zmarszczek, wiotkości skóry, blizn, cellulitu czy nadmiernej potliwości. Istnieją jednak przeciwwskazania, a zaliczamy do nich ciążę i laktację, aktywny stan zapalny bądź żylaki w miejscu do zabiegu, choroby nowotworowe i autoimmunologiczne.

Jak skuteczny jest zabieg z użyciem Moprheus 8 Pro?

Aplikator Morpheus https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/ gwarantuje bezpieczne i małoinwazyjne zabiegi upiększania i odmładzania skóry za pomocą prądu RF. Zabiegi są bardzo skuteczne, ponieważ na podstawie nowoczesnej technologii idealnie redukują problem w miejscu jego powstawania.