Jakie efekty uzyskamy dzięki liposukcji laserowej?

Jakie efekty uzyskamy dzięki liposukcji laserowej?

Styl życia w dzisiejszym świecie, pęd, brak czasu na ćwiczenia, zdrowe odżywianie, siedzący tryb życia sprawiają, iż coraz więcej ludzi zmaga się z problemem otyłości. Te same nawyki powodują niemożność poradzenia sobie z nadprogramowymi kilogramami. Jedną z metod radzenia sobie z nadwagą jest zabieg liposukcji laserowej. Jakie daje efekty?

Kto może poddać się zabiegowi liposukcji laserowej?

Liposukcja nazywana jest inaczej zabiegiem odsysania tłuszczu. Zanim zdecydujemy się na jego wykonanie, warto dowiedzieć się o tym, kto może mu się poddać. Przede wszystkim, osoba taka musi być całkowicie zdrowa. Jeśli cierpi ona na choroby przewlekłe, takie jak cukrzyca, zaburzenia krzepnięcia krwi, schorzenia skóry oraz nerek. Problemy z zakwalifikowaniem się do zabiegu mogą mieć też osoby cierpiące na zaburzenia psychiczne czy nałogowi palacze. Konieczne jest też wykonanie szeregu badań, w tym morfologii i moczu, które zleci lekarz prowadzący.

Efekty liposukcji laserowej

Zabieg wykonany w renomowanej klinice medycyny estetycznej (https://saywowclinic.pl/liposukcja-laserowa/) może przynieść natychmiastowe efekty. Szacuje się, iż po jednorazowym odsysaniu tkanki tłuszczowej, możemy pozbyć się jej nadmiaru, nawet do 7 kilogramów. Efekty widać już na pierwszy rzut oka (choć czasem przysłania je opuchlizna po operacji). Obwody ciała są zmniejszone, skóra zachowuje jędrność i elastyczność. Blizny powinny być niewidoczne już po kilku tygodniach. Warto podkreślić, iż najlepsze wyniki osiągniemy, gdy do utraty masy ciała podejdziemy w sposób holistyczny. Jeśli liposukcję laserową połączymy ze zdrowym odżywianiem oraz odpowiednimi ćwiczeniami (gdy, oczywiście, lekarz prowadzący na nie zezwoli i po czasie rekonwalescencji) – wtedy mamy szansę na najbardziej spektakularne i trwałe wyniki odchudzania.

Zabiegu liposukcji laserowej nie należy niepotrzebnie się bać. Jeśli oddamy się w opiekę profesjonalistom w renomowanej klinice, powinniśmy być spokojni.