Czym należy się sugerować przy wyborze notesów?

Czym należy się sugerować przy wyborze notesów?

Jak wiadomo, pomimo ogromnego rozwoju technologii, nadal mnóstwo ludzi decyduje się na tradycyjne rozwiązania. Z notesów korzystają klienci indywidualni oraz biznesowi. W najprostszym możliwym ujęciu można zapisywać w nich bardzo ważne notatki ze szkoły. Jakie kwestie powinno się wziąć uwagę, wybierając notesy 2023?

Firmowe notesy kostki

Rekomendowane jest postawienie na jeden z trzech najbardziej popularnych formatów. Są to 80 x 80 mm, 95 x 95 mm, a także 105 x 105 mm. Warto wiedzieć, że wspomniany rodzaj notesów bardzo często nie ma okładki. Obecnie na rynku dostępne są produkty 500-stronicowe.

Istotne znaczenie będzie miało wybranie koloru kleju. Kolejną ciekawą opcją na jaką można się zdecydować, jest dziurkowanie. Godny uwagi jest fakt, że przedsiębiorstwa bardzo często kupują 50 sztuk za około 250 złotych.

Spiralowe notesy 2023

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że notesy spiralowe nie tylko są najtańsze, ale również najbardziej efektowne. Nikogo nie powinien zatem dziwić fakt, że cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Klienci przeważnie decydują się na format A6

Należy mieć świadomość, że tego rodzaju notesy są zadrukowane jednostronnie. Optymalna liczba kartek wynosi natomiast 50. Warto wybrać także kolor spirali, czy miejsce spiralowania.

Jakość papieru

Warto wiedzieć, że dostępne na rynku notesy zostały wykonane przez producentów z różnej jakości papieru. Rodzaj papieru powinien mieć znaczenie dla potencjalnego klienta wtedy, gdy będzie mu bardzo zależało na estetyce wykonanych zapisków. Jeżeli dana osoba planuje używać wspomnianego notatnika w roli formularza, zalecane jest zadbanie o to, by produkt bardzo dobrze się prezentował.

Zdecydowanie najlepszym możliwym rozwiązaniem będzie sięgnięcie po notes, który ma doskonałej jakości papier. Nie można oczywiście pod żadnym pozorem zapomnieć uwzględnić gładkości, czy przezroczystości. Nie powinno się przed podjęciem ostatecznej decyzji sugerować tylko ceną. Znacznie lepszym parametrem jest stosunek jakości do wspomnianej ceny.