Dla odzyskania naturalnego piękna

Wraz z upływem czasu nasza skóra starzeje się, wiotczeje, traci swoją elastyczność, a nogi niektórych osób pokrywają się cellulitem. Pojawiające się coraz intensywniejsze zmarszczki mogą powodować dyskomfort, a widoczne blizny budzić kompleksy. Są to zmiany, na które nie mamy bezpośredniego wpływu, ale możemy im zaradzić za pomocą zabiegów medycyny estetycznej w Poznaniu.

Klinika Derma Solution oferuje profesjonalne czynności mające na celu przywrócenie skórze naturalnego wyglądu, ukrycie niedoskonałości oraz podkreślenie walorów figury czy urody. Zajmiemy się usuwaniem zmarszczek, rozstępów czy tatuaży, ale także nieestetycznych przebarwień.

Sposób wyleczenia się z kompleksów

KlinikaZmuda.pl – innowacyjne zabiegi upiększające, które sprawią, że poczujesz się komfortowo we własnej skórze i odzyskasz utraconą pewność siebie. Czynności, które wykonujemy na Pacjentach, odbywają się w sterylnych warunkach z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa. Dbamy o dobro Pacjenta, dlatego wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt, który gwarantuje długotrwałe efekty. W zależności od zabiegu jest to od kilku miesięcy do kilku lat. Po większości z nich może pojawić się obrzęk, jednak znika po upływie kilku dni. Dokładamy wszelkich starań, aby Pacjenci nie odczuwali bólu i czuli się komfortowo w naszych gabinetach.

Zabiegi oferowane Pacjentom

Spośród naszych zabiegów można wymienić te z zakresu medycyny estetycznej. W Poznaniu mieści się siedziba Derma Solution. Bogata oferta zabiegów skierowana jest do wszystkich tych, którzy pragną skorygować swój wygląd, zarówno w obrębie nóg (usuwanie żylaków, cellulitu), twarzy (usuwanie blizn, zmarszczek), jak i reszty ciała (depilacja laserowa, przebarwienia, usuwanie tatuaży czy czynności oddziałujące na zwiotczałą skórę). Masaż w podciśnieniu dobrze oddziałuje na poszczególne części ciała. W naszej klinice medycyny estetycznej w Poznaniu można spotkać się z doświadczonymi specjalistami z odpowiednimi umiejętnościami, które sprawiają, że są wśród liderów na rynku.

Bezpieczeństwo i komfort Pacjentów

Dbamy nie tylko o bezpieczeństwo Pacjentów i sterylność zabiegów, ale także zwracamy uwagę na sposób podejścia do Klientów. Uprzejmość, rzeczowość i precyzyjność to cechy, jakimi odznaczają się nasi pracownicy. Nie bez znaczenia jest także wygląd gabinetu – ten zachęca Pacjentów, a także gwarantuje komfort przebywania w pomieszczeniu. Wygodne leżanki i fotele, najnowocześniejsze narzędzia i urządzenia, certyfikowani pracownicy. Derma Solution to najlepszy wybór, jeśli chodzi o medycynę estetyczną w Poznaniu.