Wycieczki z PKS?

sindbad - sindbad (22) .jpg

Kilkadziesiąt lat temu jeżdżenie transportem publicznym pomiędzy małymi miejscowościami było normą. Był to najlepszy i najszybszy sposób na dostanie się do urzędu czy ośrodka zdrowia. Częściej lub rzadziej, ale praktycznie każdy miał pewną styczność z autobusami. Obecnie sytuacja wygląda zupełnie inaczej – jazda autobusami stała się bardzo rzadka.

Atrakcja dla dzieci

Teraz prawie każdy ma samochód. Konieczność przejazdu z miejsca na miejsce autobusem, np. z floty PKS Gorzów Wlkp. może być samo w sobie atrakcją. Może nie dla wiecznie spieszącej się, zapracowanej dorosłej osoby. Ale za to z perspektywy dziecka!

Dzieci nie potrzebują wiele do szczęścia. Dlatego jeśli twój budżet nie jest jeszcze gotowy na wyjazdy do parków rozrywki, a chcesz sprawić dzieciom radość – zafunduj im całkowicie nowe przeżycie. Wycieczka pomiędzy miastami, chociażby na lody, będzie okazją do wzmocnienia waszej więzi i może zapisać się w pamięci maluchów na długie lata.

Sposób na zwiedzanie dla obcokrajowców

Nie ma idealnego sposobu na zwiedzanie obcych krajów. Niektórzy lubią opcję all inclusive, inni zdecydują się na samodzielną organizację wyjazdu. Ta druga opcja pozwoli na głębsze, bardziej autentyczne zatopienie się w kulturze, zwłaszcza jeśli całkowicie zboczy się z utartych turystycznych tras.

Takie zboczenie jest możliwe z PKS Gorzów Wlkp., który pozwala na bezpieczne przemieszczanie się po miejscach, w których innych turystów nie ma. Dlatego, jeśli masz znajomych, żądnych przygód obcokrajowców – przedstaw mu tę opcję. Będzie wdzięczny.

Praktyczne zastosowanie

Czytasz tu o przygodach i podróżach, tych małych i tych większych. A nie warto zapominać, że PKS Gorzów Wlkp. tworzy funkcjonalną sieć, budowaną z myślą o zwykłym mieszkańcu przeciętnej polskiej miejscowości.

Kiedy opłaca się o tym pamiętać? Gdy zepsuje ci się samochód, a musisz pilnie odwiedzić pobliskie miasto. Albo, gdy po wieczornej imprezie wolałbyś nie prowadzić pojazdu. Okazji i powodów mogą być dziesiątki, trzeba tylko o tym pamiętać i korzystać dostępnej możliwości.