Profesjonalne transportery do butelek

alek - czerwiec schoellerallibert.com - schoeller (18) .jpg

Transport konfekcjonowanych do butelek napojów jest wyzwaniem logistycznym, szczególnie gdy dotyczy butelek ze szkła. Aby zmniejszyć ciężar transportu producenci napojów wykorzystują skrzynki plastikowe na butelki – lekkie, mocne i tanie. Transportery do butelek są tak profilowane, że można je ustawiać w wielopiętrowe stosy i dzięki temu można zaoszczędzić powierzchnię magazynową.

Skrzynki plastikowe na butelki –zalety

Plastikowe skrzynki służą do przechowywania i transportowania napojów butelkowanych. Dzięki temu, że transportery są kolorowe i estetyczne mogą być także wykorzystane do ekspozycji produktów w punktach sprzedaży.

Polipropylen, z którego wytwarza się Transportery do butelek to tworzywo niezwykle mocne, trwałe, odporne na działanie skrajnie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Polipropylenowe skrzynki są lekkie – można je bez wysiłku przenosić lub przewozić.

Ten rodzaj opakowań zbiorczych cenią sobie także odbiorcy indywidualni, którzy lubią w spiżarniach mieć zapas napojów. Transporter plastikowy sprawdza się doskonale – jest funkcjonalny, poręczny, pozwala zachować porządek w pomieszczeniu. Łatwo jest też dzięki takiemu opakowaniu gromadzić opakowania zwrotne, aby ponownie wykorzystać je do kolejnych zakupów lub odzyskać uiszczoną kaucję.

Wiadra plastikowe w domu i w przemyśle

Wiadra z polipropyleny to najpopularniejsze pojemniki stosowane w każdym gospodarstwie domowym. Są niezastąpione przy wykonywaniu porządków domowych, remontów, prac ogrodniczych oraz w kuchni. Jeśli chodzi o wiadra plastikowe producent tych opakowań zawsze umieszcza w widocznym miejscu oznakowania informujące o rodzaju tworzywa i możliwości wykorzystania wiadra do celów spożywczych.

Dla osób prowadzących działalność gospodarczą, która wymaga stosowania tego rodzaju opakowań interesująca może być propozycja personalizowania wiader. Zamawiając takie wiadra plastikowe producent jest informowany przez zamawiającego o tym, jakiego rodzaju reklamę chciałby umieścić na swoich wyrobach, które dystrybuowane będą w plastikowych opakowaniach.