Kiedy warto zdecydować się na fotoodmładzanie?

saywowclinic.pl - sayww (3).jpg

Każdy chce wyglądać pięknie i młodo przez całe życie. Jednak z czasem skóra traci elastyczność, pojawiają się zmarszczki i przebarwienia. Stosowanie kremów nie wystarcza. Jest jednak rozwiązanie, a mianowicie zabieg fotoodmładzania. Na czym polega? Komu jest polecany?

Fotoodmładzanie Katowice

W gabinetach medycyny estetycznej i salonach kosmetycznych laser jest wykorzystywany już od wielu lat. W ostatnim czasie przy jego użyciu wykonuje się zabieg fotoodmładzania. Co to dokładnie oznacza? Dzięki światłu lasera skóra delikatnie się nagrzewa, a to sprawia, że mikrowłókna zaczynają się odbudowywać i wzrasta produkcja kolagenu.

Dzięki zabiegowi można widocznie spłycić zmarszczki. Skóra odzyskuje dawny blask, staje się bardziej sprężysta i jędrna. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, choć zalecane jest przeprowadzenie kilku dla uzyskania lepszego rezultatu.

Komu polecane jest fotoodmładzanie w Katowicach?

Każda kobieta i każdy mężczyzna, którzy chcą wyglądać pięknie i młodo, powinni się zdecydować na Fotoodmładzanie Katowice. To bezinwazyjny i skuteczny zabieg, dzięki któremu można pozbyć się plam, przebarwień, rumieni, a także drobnych zmarszczek.

Dzięki fotoodmładzaniu w szybki sposób można w znaczący sposób poprawić kondycję skóry. Bardzo ważne jest też to, że po zabiegu nie trzeba przechodzić rekonwalescencji. Na skórze widoczne jest jedynie delikatne zaczerwienienie.

Czy każdy może poddać się zabiegowi fotoodmładzania?

Jak w przypadku większości zabiegów, tak też w przypadku fotoodmładzania nie każdy może zapisać się na taki zabieg. Przede wszystkim przeciwwskazaniem jest ciąża. Osoby chore na cukrzycę także nie mogą skorzystać z tej formy regeneracji swojej skóry.

Na pewno osoby po chorobie nowotworowej nie mogą poddać się fotoodmładzaniu. Przeciwwskazaniem jest też stan zapalny na skórze, a także przyjmowanie niektórych leków. Zabiegu nie wolno wykonywać na skórze opalonej.