Przewozy krajowe dla grup i pojedynczych osób

Na polskim rynku pojawia się coraz większa ilość przewoźników oferujących przewozy krajowe i międzynarodowe. Z uwagi na duże zainteresowanie takim środkiem transportu, pasażerowie mają do dyspozycji busy kursujące po całym kraju codziennie.

Przewozy krajowe dla grup

Firmy transportowe swoją ofertę kierują do zorganizowanych grup, które chciałyby wynająć busa z kierowcą. Niektóre firmy oferują także możliwość wynajęcia busa bez kierowcy.

Najczęściej z oferty przewoźników korzystają duże firmy organizujące spotkania biznesowe na terenie kraju lub wycieczki integracyjne. Jest to także często wybierany środek transportu gości weselnych. Wiele instytucji prywatnych i państwowych korzysta z takich przewozów podczas organizacji wycieczek.

Przewozy krajowe dla osób indywidualnych

Z przewozu krajowego mogą skorzystać mieszkańcy całej Polski. Rozkłady jazdy są dostosowane do pasażerów w taki sposób, że można bez większych problemów spontanicznie wybrać się na wycieczkę na drugi koniec Polski.

Wielu przewoźników realizujących przewozy międzynarodowe umożliwia także przejazd po kraju podczas zbierania pasażerów z różnych części Polski.

Nowoczesne busy z WiFi

Firmy transportowe mają nowoczesną flotę busów, w których można spokojnie przespać całą podróż. Fotele są bardzo wygodne, a w upalne dni działa klimatyzacja, która obniża temperaturę.

W busach pasażerowie mają dostęp do darmowego WiFi, co znacznie umila podróż. Wszystkie pojazdy są sprawne technicznie i mają pojemne bagażniki, w których można przewieźć spory bagaż.