Poznaj zastosowania kremu na zmarszczki Revitalift Laser X3

Poznaj zastosowania kremu na zmarszczki Revitalift Laser X3

L’Oréal Revitalift Laser X3 to wyjątkowa seria kosmetyków dla cery dojrzałej. Jeśli chcesz pozbyć się widocznych zmarszczek i usunąć inne, nieprzyjemne oznaki starzenia, jak zwiotczenie skóry, sięgnij po Revitalift Laser X3. Zredukuj zmarszczki, zagęść skórę twarzy, wymodeluj jej owal, wybierając kremy od L’Oréal Revitalift Laser X3.

To, co odróżnia L’Oréal Revitalift Laser X3 od innych kosmetyków

Producent kremów i maseczek przeciwzmarszczkowych dla cery dojrzałej z innowacyjnej serii L’Oréal Revitalift Laser X3 to światowej sławy marka, której zaufały już miliony kobiet na całym świecie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wymagających pań, które chcą wyglądać dobrze i młodo, specjaliści od L’Oréal stworzyli bazę kosmetyków, których działanie jest porównywane z działaniem lasera frakcyjnego.

W skład tej wiodącej serii kosmetyków wszedł krem L’Oréal Revitalift Laser X3 Anti-Age na dzień intensywna regeneracja, a także krem na noc ze specjalną zwartością opatentowanej cząsteczki młodości Pro-XylaneTM 3% oraz wyciągu z Centella Asiatica. W serii znalazły się również przyśpieszający działanie kremów na dzień i na noc peeling glikolowy w płatkach z zawartością 10% kwasu glikolowego, regenerujące serum przeciw przebarwieniom oraz krem pod oczy, który trwale i skutecznie wypełnia i napina skórę pod oczami.

Sprawdź, jak działa L’Oréal Revitalift Laser X3 krem na zmarszczki

Innowacyjnie opracowane kremy przeciwzmarszczkowe z serii L’Oréal Revitalift Laser X3 charakteryzuje działanie porównywalne do działania lasera. Systematyczne stosowanie kremu na dzień to głęboka regeneracja i zagęszczenie skóry, redukcja zmarszczek oraz wymodelowany owal twarzy i szyi, a wszystko to dzięki specjalnie opatentowanej cząsteczce młodości Pro-XylanTM oraz fragmentowanemu kwasowi hialuronowemu.

Jak wynika z opinii ekspertów, krem na dzień L’Oréal Revitalift Laser X3 daje natychmiastowe wygładzenie skóry, która staje się bardziej napięta, a po 4 tygodniach następuje widoczna redukcja zmarszczek, poprawa gęstości i jędrności, przy czym twarz wygląda na wymodelowaną.

Krem Anti-Age L’Oréal Revitalift Laser X3 terapia regenerująca na noc to dodatkowa pielęgnacja podczas snu, kiedy skóra twarzy wypoczywa. Innowacyjna technologia nastawiona na potrójne działanie Anti-Age wypełnia skórę i redukuje zmarszczki: formuła wzbogacona w Pro-Xylane o stężeniu 3%, aby dokładnie redukować zmarszczki, poprawia strukturę powierzchni skóry, dzięki zawartości LHA – kwasu lipohydroksylowego i kwasu hialuronowego, które wygładzają i udoskonalają strukturę skóry. Krem Anti-Age L’Oréal Revitalift Laser X3 pomaga przywrócić skórze właściwości ochronne. Zawarta w kremie formuła z wyciągiem roślinnym z Cantella Asiatica, znanym w medycynie ze swojego działania odbudowującego, przywraca skórze właściwości ochronne oraz zabezpiecza ją przed działaniem czynników zewnętrznych.

Przygotuj skórę twarzy, sięgając po peeling L’Oréal Revitalift Laser X3

Anti-Age L’Oréal Revitalitf Laser X3 to również najnowszej technologii przeciwzmarszczkowy peeling glikolowy w płatkach. Tylko częste stosowanie peelingu Anti-Age L’Oréal Revitalitf Laser X3 może odpowiednio przygotować skórę na przyjęcie kremu. Z wiekiem komórki odpowiedzialne za jej starzenie pracują coraz wolniej. Obumarłe gromadzą się na powierzchni skóry, zamykając jej ujścia gruczołowe i tworząc naturalną barierę blokującą wchłanianie się kremów przeciwzmarszczkowych. L’Oréal Revitalitf Laser X3 przeciwzmarszczkowy peeling glikolowy w płatkach powstał w oparciu o dermatologiczne zabiegi złuszczające. Peeling ten można jednak swobodnie wykonać w domu, bezpiecznie i wygodnie przygotowując skórę do wchłonięcia kremów L’Oréal Revitalitf Laser X3 Anti-Age.