Planujesz przedłużyć rzęsy i nie wiesz jaką metodę wybrać? Sprawdź nasz poradnik!

Jeśli planujesz poddać się zabiegowi przedłużania rzęs i chcesz więcej dowiedzieć się na temat najpopularniejszych metod, to świetnie trafiłaś! W naszym poradniku znajdziesz między innymi informacje o metodach przedłużania rzęs, rodzajach stosowanych włosków oraz dowiesz się, jak znaleźć najlepszy dla siebie salon. Nie traćmy więc czasu i przejdź od razu do konkretów.

Metody przedłużania rzęs

W każdym salonie znajdziesz ofertę przedłużania rzęs metodą 1:1. Jest to podstawowa metoda stosowana w celu wydłużenia naturalnych rzęs. Polega ona na doklejeniu sztucznego włoska do jednej naturalnej rzęsy. Ta metoda stosowana jest zawsze, zarówno przy przedłużaniu, jak i zagęszczaniu rzęs. Jeśli zależy Ci również na zagęszczeniu włosków na powiekach, koniecznie sprawdź również inny poradnik → http://www.republikadzieci.pl/rodzaje-sztucznych-rzes-i-metody-przedluzania-oraz-zageszczania-rzes-jaka-metode-wybrac/, z którego dowiesz się jaka metoda będzie dla Ciebie najlepsza. Przy przedłużaniu chodzi głównie o to, aby wydłużyć naturalne rzęsy do tego stopnia, jaki dla klientki będzie satysfakcjonujący, ale także, który da naturalny efekt. W tym celu dobiera się różne rodzaje rzęs. Do wyboru masz:

  • rzęsy produkowane z włosia futra norek syberyjskich,
  • rzęsy jedwabne, które produkowane są z naturalnych protein jedwabiu,
  • rzęsy syntetyczne.

Każdy z tych włosków ma inne właściwości, jedne są lekkie o naturalnym skręcie, inne bardziej sztywne, ale za to o dowolnej długości. Wybór rodzaju rzęs powinien zostać podjęty na podstawie oczekiwań oraz stanu zdrowia naturalnych włosków.

Do pozostałych metoda zalicza się także metody 2:1, 3:1 oraz 4:1. Im większa cyfra, tym większy efekt zagęszczenia, dlatego też stosuje się je raczej przy zagęszczaniu rzęs.

Wybór salonu to gwarancja sukcesu!

Decydując się na zabieg, należy nie tylko dowiedzieć się więcej o jego przebiegu czy rodzajach sztucznych rzęs. Podstawą sukcesu i trwałego efektu jest precyzja wykonania, a to zaś zależy od profesjonalizmu salonu, w którym zdecydujesz się wykonać zabieg. Nie dziwne więc, że wyszukiwarki takie jak https://www.moment.pl/rzesy/gdansk cieszą się dzisiaj największą popularnością. To zbiór informacji odnośnie najlepszych i sprawdzonych salonów w Twoim mieście, który ponadto daje wgląd do pełnej oferty każdego gabinetu oraz możliwość szybkiej rezerwacji dogodnego terminu.

Przeglądając oferty, zwróć szczególną uwagę na specjalizację, czyli na to, jaką metodą wykonuje się przedłużanie rzęs w danym salonie. Nie każdy gabinet oferuje wszystkie techniki. Wbrew pozorom taki, który ma tylko jedną czy dwie metody, nie musi być gorszy od tego oferującego wszystkie znane techniki przedłużania rzęs. Może to być sygnałem, że pracują w nich wysoko wyspecjalizowane w danej technice stylistki, co będzie dodatkowym atutem zapewniającym bezpieczeństwo zabiegu.

W wyborze kieruj się tylko profesjonalizmem i doświadczeniem. Nie zwracaj uwagi na cennik, ponieważ wygląd w przypadku rzęs nie podlega żadnej wycenie!