Kiedy warto wybrać wynajem busa na wesele? Zalety i ceny

Planujecie ślub i wesele? Warto zastanowić się nad wynajmem busa dla gości weselnych. Kiedy wybrać taką usługę i ile będzie ona kosztowała?

Wynajęcie busa na wesele – kiedy warto?

Z pewnością Bus na wesele będzie dobrym rozwiązaniem wtedy, gdy na przyjęcie zaprasza się gości, którzy nie mogą z różnych powodów przyjechać na nie własnym samochodem albo skorzystać z innej metody transportu.

Wynajem busa na wesele to również większy komfort dla gości, którzy nie muszą korzystać z własnego auta lub prosić o podwiezienie innych osób.

Jaki bus do transportu gości weselnych?

Obecnie bus na wesele można wynająć w wielu firmach zajmujących się świadczeniem usług transportowych na zlecenie klientów.

Busy pozwalają na przewiezienie od kilku do kilkunastu gości – zależnie od wielkości pojazdu. W przypadku większej liczby osób warto zdecydować się na wynajem autokaru.

Wybierając ofertę, trzeba zwrócić uwagę na wielkość pojazdu, jego standard, wyposażenie (klimatyzacja, ogrzewanie). Warto również sprawdzić, jakie są opinie na temat firmy transportowej, aby mieć pewność, że usługa będzie zrealizowana na najwyższym poziomie.

Ile kosztuje wynajęcie busa na wesele?

Ceny związane z wynajęciem busa na wesele zależą głównie od wielkości busa, czasu obsługi oraz od cennika firmy.

Najczęściej koszty rozpoczynają się od około 100 złotych na godzinę, natomiast mogą one dochodzić do nawet 250 złotych na godzinę przy większych pojazdach.

Wybrane firmy stosują również rozliczenia za wydarzenie, na przykład całkowity koszt to wtedy 600-800 złotych za wesele.