Firma Unistystem

Firma Unisystem jest polską marką, która od lat dostarcza swoje produkty wielu klientom. Jaka jest historia firmy? Jakie wyroby magazynuje i sprzedaje? Na te podstawowe pytania, dotyczące firmy Unisystem odpowiemy w poniższym artykule.

Historia firmy

Firma Unisystem (https://www.unisystem.pl/pl) powstała w czerwcu 1995 roku. Istnieje więc na rynku już od prawie trzydziestu lat. Od samego początku, aż do czasów obecnych ich siedziba główna znajduje się w Gdańsku, choć swoją lokalizację zmieniała kilkukrotnie. Początkowo znajdowała się ona przy ulicy Czarny Dwór 8, później w 2002 roku została przeniesiona do biurowca Company House przy ulicy Grunwaldzkiej 212. Od lipca 2015 roku firma znajduje się na ulicy Nowy Świat 36. Warto również wspomnieć, iż w 2015 roku firma wybudowała pomieszczenia cleanroom, w których składane są panele oraz wyświetlacze dotykowe. Przez cały okres swojej działalności firma Unisystem pozyskiwała wielu poważnych klientów. Jest oficjalnym przedstawicielem firm takich jak Winstar, Litemax, AMT czy DFI. Jednym z najważniejszych osiągnięć firmy jest uzyskanie przez nią certyfikatu ISO9001-2008. W październiku 2010 roku stworzyła ona dział R&D oraz rozpoczęła projektowanie wyświetlaczy i elementów wspomagających. Dwa lata później, w lipcu 2012 roku Unisystem dodał do swojej stałej oferty produkty firma takich jak Samsung, LG, AUO, Innolux, Sharp oraz BOE.

Profil firmy

Firma Unisystem jej jednym z topowych dostawców ekranów, paneli, wyświetlaczy dotykowych w Europie. Zajmuje się także dostarczaniem do firm komputerów przemysłowych oraz ich montażem. Posiada ona aż ok. 1000 klientów. Posiada ona jeden z największych magazynów z wyświetlaczami dotykowymi, gdzie z powodzeniem wdrożyła system WMS – Warehouse Management System. Przez to jej pracownicy są w stanie zrealizować każde zlecenie niezwykle sprawnie i szybko. Posiada również swój showroom, gdzie może zaprezentować produkty swoim potencjalnym klientom. Zapewnia także odpowiednie, profesjonalne wsparcie techniczne wszystkim klientom, jeśli tylko będą mieli taką potrzebę.

Jak widać, firma Unisystem http://www.unisystem.pl/pl ma szansę stać się jedną z czołowych dostawców sprzętu służącego do wizualizacji informacji w Europie.